Creative studio
Kontakt

Sporthouse

Najväčšie športové centrum v Trnave
  • Klient: Sporthouse
  • Realizácia: január 2016

Sporthouse je najväčšie športové centrum v Trnave so širokým výberom cvičení. Zameriavajú sa na skupinové cvičenia ako Spining, TRX, Insanity, Trampolínky, Pilates, Dance Aerobik či Power a Hatha Yoga. V ponuke však nechýba ani posilňovňa, prístrojová lymfodrenáž a masáže.

Ako si vytvoriť logo

V otázke dizajnu loga sa nám podarilo jasne zadefinovať a zacieliť cieľovú skupinu fitness centra Sporthouse. Sivá farba funguje ako mužský element, zatiaľ čo matne ružová napovedá o ženskom prvku. Táto kombinácia v praxi napovedá širokospektrálnosti cieľovej skupiny fitness centra. Zariadenie má dvere otvorené akýmkoľvek bežným zákazníkom bez rozdielu pohlavia, veku, či úrovne profesionality.

Rebranding sa v plnej miere zachoval aj v rámci dizajnu vizitiek. Na prednej strane nájdete logo fitness centra. Zachovali sme taktiež farebnú kombináciu, ktorá jasne definuje identitu danej spoločnosti. Našim hlavným cieľom bolo nastaviť konštantný dizajn komunikačných materiálov a vytvoriť tak vizuálne atraktívny komunikačný prvok.

Pre Sporthouse sme na základe ich novej totožnosti vytvorili úplne nový a komplexný dizajn manuál. Vďaka týmto podkladom môže fitnesscentrum jednoduchým spôsobom využívať svoju nanovo definovanú značku jednoducho a účinne.

Printová komunikácia - Lokálne pôsobenie fitness centra Sporthouse nám umožnilo pretaviť identitu značky do elementov ako sú bilboardy a polepy. Náš prístup znel jasne - využiť nové vymedzenie značky a korporátnej identity tak, aby bola ľahko asociovateľná. To sa nám podarilo práve vďaka spojeniu loga, farieb a obrázkov.

Dizajn na mieru, registračný systém, retina responsive design

www.sporthouse.sk