Creative studio
Kontakt

e-vino

Komoditná burza špecializovaná na obchod so sudovým vínom (bulk wine) a hroznovým koncentrátom.
  • Klient: e-Vino Ltd.
  • Realizácia: apríl 2017

e-vino.com je globálnou firmou, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním sudového vína v oblasti obchodu. Jej pôsobenie spadá pod viaceré platformy. Od web stránky, po tlačové bannery až po vlajkovú loď v podobe aplikácie. Vo všetkých sférach pôsobenia sme s klientom spolupracovali a dokázali sme vytvoriť absolútne ojedinelú identitu, ktorá si našla miesto na piedestály v danom odvetví.

K novej identite patrí v prvom rade nové logo. Ako je u nás zvykom, zvolili sme nadčasový dizajn, ktorý sa pekne vyníma na akejkoľvek platforme či podklade. Do úvahy sme vzali medzinárodné pôsobenie firmy a použité boli tvary, ktoré robia logo ľahko zapamätateľným.

Preto sme sa rozhodli vypracovať kompletný UX (User experience) a UI (User interferance) a až potom dizajn. Týmto spôsobom sme hneď od začiatku predišli väčším zmenám, ktoré by narušili fungovanie aplikácie či programu a tak sme ušetrili veľa času./p>

Počas práce na aplikácii a programe sme neustále komunikovali s developérmi firmy E-VINO.com aby sme spoločne dosiahli čo najlepší zážitok pre užívateľov.

Celosvetové pôsobenie spoločnosti bolo nutné plnohodnotne odzrkadliť na firemnej stránke. Preto bolo nutné vybrať dizajn, ktorý by oslovil a správne komunikoval identitu firmy na viacerých trhoch a kultúrach.

www.e-vino.com

Plne responzívna web stránka má unikátne riešené menu, ktoré sa samostatne prispôsobuje pohybu návštevníka na stránke. Web stránka je aktuálne dostupná v 8 jazykových verziách a ponúka možnosť stiahnutia produktu na všetky dostupné platformy.