©h24 CREATIVE STUDIO s.r.o. All Rights Reserved.
COPYRIGHT 2011-2019

e-vino


Komoditná burza špecializovaná na obchod so sudovým vínom (bulk wine) a hroznovým koncentrátom.

e-vino.com je globálnou firmou, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním sudového vína v oblasti obchodu. Jej pôsobenie spadá pod viaceré platformy. Od web stránky, po tlačové bannery až po vlajkovú loď v podobe aplikácie. Vo všetkých sférach pôsobenia sme s klientom spolupracovali a dokázali sme vytvoriť absolútne ojedinelú identitu, ktorá si našla miesto na piedestály v danom odvetví.


Klient: e-Vino Ltd.
Realizácia: April 2017

K novej identite patrí v prvom rade nové logo. Ako je u nás zvykom, zvolili sme nadčasový dizajn, ktorý sa pekne vyníma na akejkoľvek platforme či podklade. Do úvahy sme vzali medzinárodné pôsobenie firmy a použité boli tvary, ktoré robia logo ľahko zapamätateľným.


Špecifický prístup a dizajn si vyžadovali aplikácia a program. Bolo nutné prihliadať na to, aby boli všetky platformy jednotné a zároveň prispôsobené svojimi funkciami špecifickým požiadavkám. Preto sme sa rozhodli vypracovať kompletný UX (User experience) a UI (User interferance) a až potom dizajn. Týmto spôsobom sme hneď od začiatku predišli väčším zmenám, ktoré by narušili fungovanie aplikácie či programu a tak sme ušetrili veľa času.Animácia menu

Počas práce na aplikácii a programe sme neustále komunikovali s developérmi firmy E-VINO.com aby sme spoločne dosiahli čo najlepší zážitok pre užívateľov.


V záverečnej fáze spolupráce sme pre klienta vytvorili prezentačné video. Nesie sa na vlnách novej indetity a dizajnu. Požičiava si jednoduchosť a moderné vyznenie od webovej stránky a aplikácie, pričom má hlavne informačné využitie. Aktuálne sa video dostane aj na webovú stránku a svoje miesto si nájde aj na veľkoplošných obrazovkách na výstavách a tematických podujatiach.


WEB DIZAJN


Grafický návrh, realizácia, redakčný systém, SEO, responzívny dizajn

www.e-vino.com

Celosvetové pôsobenie spoločnosti bolo nutné plnohodnotne odzrkadliť na firemnej stránke. Preto bolo nutné vybrať dizajn, ktorý by oslovil a správne komunikoval identitu firmy na viacerých trhoch a kultúrach.


Plne responzívna web stránka má unikátne riešené menu, ktoré sa samostatne prispôsobuje pohybu návštevníka na stránke. Web stránka je aktuálne dostupná v 8 jazykových verziách a ponúka možnosť stiahnutia produktu na všetky dostupné platformy.


Tvoríme krásne, inovatívne a efektívne značky a webstránky.
S láskou, pre vás.


Telefón: +421 949 762 178

Email: info@h24studio.com

Naši Klienti


ZAVRIEŤ Referencie...