Creative studio
Kontakt

Krivosudsky

Služby v oblasti opráv a predaja elektromotorov, elektroprevodoviek, frekvenčných meničov a servomotorov
  • Klient: Krivosudsky
  • Realizácia: január 2017

Firma KRIVOSUDSKÝ ponúka opravné a predajné služby v rámci elektromotorov, elektroprevodoviek a frekvenčných meničov. Toto špecifické pracovné zameranie si vyžadovalo úplne novú firemnú identitu, ako aj zmenu loga a redizajn webovej stránky. Firma mala svoje špecifické požiadavky, ktoré sme spoločne premietli do ich novej dizajnovej tváre.

Redizajn firemného loga bol prioritou. Jemná modernizácia bolo práve to, čo firma KRIVOSUDSKÝ požadovala. Z viacerých návrhov sa zvolil práve ten najmodernejší a najjednoduchší, ktorý vyniká ako na webovej stránke, tak aj na tlačových materiáloch. Ako môžete vidieť, logo nesie zväčša typografické prvky. Zvolili sme však typografiu, ktorá je jemná a zároveň príjemná pre oko.

Typografické prvky a jednoduchosť ostali základnými kameňmi aj v prípade samotnej korporátnej identity. Nie len identita, ale aj logo nesie znaky, ktoré do firmy KRIVOSUDSKÝ priniesli sviežu zmenu. Identita rovnako odrzkadľuje stabilných firemných partnerov.

Klient si želal aby bola vo všetkých prípadoch ponechaná myšlienka firmy, ktorá mala svoje pevné korene v logu, identite či webovej stránke. Našou úlohou bolo pripraviť návrhy, ktoré by korešpondovali s touto požiadavkou, no zároveň zahŕňali moderné, svieže prvky.

Online vizitke, ako u nás hovoríme web stránke, dominuje sekcia ”Produkty”. Našim spoločným cieľom bolo sprehľadniť výber a zjednodušiť zákaznícku cestu k produktu, ktorý hľadá. To sme dosiahli nie len intuitívnym pohybom na stránke, ale aj moderným dizajnom a kategorizáciou samotných produktov firmy. V dnešnej dobe je štandardom, že je stránka plne responzívna, tak, aby bol zážitok z nej plnohodnotný na akomkoľvek zariadení.

www.krivosudsky.com

Na web stránku sa nám podarilo umiestniť širokú škálu služieb spôsobom, ktorý nezahŕňa návštevníka príliš veľa informáciami. Pre väčšie pohodlie sme na web stránke vytvorili sekciu ”Na stiahnutie”, kde si môžu návštevníci stiahnuť informačné podklady.

V najbližších dňoch sa pre firmu KRIVOSUDSKÝ a jej úplne novú identitu pripravuje marketingová kampaň vo vyhľadávačoch, o ktorej výsledkoch vás budeme informovať.