©h24 CREATIVE STUDIO s.r.o. All Rights Reserved.
COPYRIGHT 2011-2019

Krivosudsky


Služby v oblasti opráv a predaja elektromotorov, elektroprevodoviek, frekvenčných meničov a servomotorov.

Firma KRIVOSUDSKÝ ponúka opravné a predajné služby v rámci elektromotorov, elektroprevodoviek a frekvenčných meničov. Toto špecifické pracovné zameranie si vyžadovalo úplne novú firemnú identitu, ako aj zmenu loga a redizajn webovej stránky. Firma mala svoje špecifické požiadavky, ktoré sme spoločne premietli do ich novej dizajnovej tváre.


Klient: Ľubomír Krivosudský - elektroservis
Realizácia: January 2017

Redizajn firemného loga bol prioritou. Jemná modernizácia bolo práve to, čo firma KRIVOSUDSKÝ požadovala. Z viacerých návrhov sa zvolil práve ten najmodernejší a najjednoduchší, ktorý vyniká ako na webovej stránke, tak aj na tlačových materiáloch. Ako môžete vidieť, logo nesie zväčša typografické prvky. Zvolili sme však typografiu, ktorá je jemná a zároveň príjemná pre oko.


Typografické prvky a jednoduchosť ostali základnými kameňmi aj v prípade samotnej korporátnej identity. Nie len identita, ale aj logo nesie znaky, ktoré do firmy KRIVOSUDSKÝ priniesli sviežu zmenu. Identita rovnako odrzkadľuje stabilných firemných partnerov.


Klient si želal aby bola vo všetkých prípadoch ponechaná myšlienka firmy, ktorá mala svoje pevné korene v logu, identite či webovej stránke. Našou úlohou bolo pripraviť návrhy, ktoré by korešpondovali s touto požiadavkou, no zároveň zahŕňali moderné, svieže prvky.Dizajn vizitiek

WEB DIZAJN


Grafický návrh, realizácia, redakčný systém, SEO, responzívny dizajn

www.krivosudsky.com

Online vizitke, ako u nás hovoríme web stránke, dominuje sekcia ”Produkty”. Našim spoločným cieľom bolo sprehľadniť výber a zjednodušiť zákaznícku cestu k produktu, ktorý hľadá. To sme dosiahli nie len intuitívnym pohybom na stránke, ale aj moderným dizajnom a kategorizáciou samotných produktov firmy. V dnešnej dobe je štandardom, že je stránka plne responzívna, tak, aby bol zážitok z nej plnohodnotný na akomkoľvek zariadení.


Na web stránku sa nám podarilo umiestniť širokú škálu služieb spôsobom, ktorý nezahŕňa návštevníka príliš veľa informáciami. Pre väčšie pohodlie sme na web stránke vytvorili sekciu ”Na stiahnutie”, kde si môžu návštevníci stiahnuť informačné podklady.


Každý produkt obsahuje popis, fotografiu a detailnú knižnicu, ktorá plnohodnotne informuje zákazníka o vlastnostiach daného produktu. V najbližších dňoch sa pre firmu KRIVOSUDSKÝ a jej úplne novú identitu pripravuje marketingová kampaň vo vyhľadávačoch, o ktorej výsledkoch vás budeme informovať.  


Tvoríme krásne, inovatívne a efektívne značky a webstránky.
S láskou, pre vás.


Telefón: +421 949 762 178

Email: info@h24studio.com

Naši Klienti


ZAVRIEŤ Referencie...