©h24 CREATIVE STUDIO s.r.o. All Rights Reserved.
COPYRIGHT 2011-2019

strechy.sk


Medzinárodná firma venujúca sa strechám a krovným systémom.

Medzinárodná firma venujúca sa strechám a všetkého, čo k tomu patrí. Aj tak by sa dala opísať košická firma STRECHY.SK. Klient si želal vytvoriť stránku, ktorá by sa dizajnovo nestratila a fungovala by ako výkladná skriňa práce, ktorú firma odviedla. A nebolo jej málo.


Klient: STRECHY SK, s.r.o.
Realizácia: April 2017

Od začiatku bolo jasné, že web stránka bude musieť byť rozsiahla. Bolo potrebné prísť na spôsob ako poukázať na prácu firmu tak, aby vyzeral výsledok pekne v kontexte celej stránky a zároveň bol stavebným pilierom dizajnu.


Na stránke je dominantný flat design, ktorý vzbudzuje pocit organizovanosti a prehľadnosti. Prevládajú firemné farby, ktoré sa dopĺňajú a dajú vyniknúť textu a fotografiám. A práve fotografie sú základným kameňom online vizitky firmy STRECHY.SK.


WEB DIZAJN


Grafický návrh, realizácia, redakčný systém, SEO, responzívny dizajn

www.strechy.sk

Kvalitné fotografie odvedenej práce sú dopĺňané prepracovanými referenciami, ktoré si nájdú svoje unikátne miesto v kategóriách. Takéto rozdelenie sme zvolili práve pre zvýšenú relevanciu a jednoduchší pohyb na stránke. Pre STRECHY.SK sme taktiež vytvorili samostatný blog. Stránka je plnohodnotne responzívna, čo dnes považujeme za úplný štandard.


Tvoríme krásne, inovatívne a efektívne značky a webstránky.
S láskou, pre vás.


Telefón: +421 949 762 178

Email: info@h24studio.com

Naši Klienti


ZAVRIEŤ Referencie...