Creative studio
Kontakt

Online marketingové kurzy – kde získať najviac vedomostí?

 • 23. marca 2017
 • Martin Vasiľ - brand director
Marketingové kurzy online zadarmo - kde sa naučíte najviac? - h24 studio

Vzdelávať sa v oblasti online marketingu je dôležité, a dostať sa k dobrým zdrojom nie je vôbec ťažké.

Existuje niečo, čo sa mení viac ako online marketing? Google, Facebook a iné reklamné platformy pomaly každý týždeň prichádzajú s niečím novým. Či už je to väčšia zmena, ako napríklad funkcia (cross-device remarketing), alebo len menšia úprava, dalo by sa povedať, že sledovať trendy v online marketingu sa naozaj vypláca.
A práve preto vám ukážeme marketingové kurzy a vzdelávacie platformy, ktoré vás naučia základy online marketingu.

 1. Hubspot

  Okrem toho, že Hubpost patrí medzi povinné odbery pre marketérov, Hubspot Academy prichádza so skvelou formou výuky online marketingu. Tento portál sme umiestnili priamo na začiatok, pretože je podľa nás najlepší. Ak hľadáte komplexný prístup a hlboké znalosti, Hubspot je určite dobrá voľba.

 2. Digitálna Garáž

  Google si dal záležať, aby o jeho iniciatíve vedel každý. Marketingové kurzy digitálnej garáže poznajú aj ľuďia mimo marketingu a pochvaľujú si ho. Ak ste začiatočníkom, určite nespravíte chybu. Odporúčame vám sledovať aj facebookovú stránku Digitálnej Garáže. Offline eventy totižto tiež stoja za to.

 3. Certifikáty od Google

  Stará známa pre každého marketéra. Ak chcete byť považovaný za experta, určite nesmiete vynechať tieto certifikáty. Reklamná platforma AdWords je veľmi využívaná a agentúry pravidelne hľadajú PPC špecialistov.

 4. Facebook Blueprint 

  Vyzerá to tak, že Google a Facebook chcú sami vyučovať užívateľov, aby vedeli správne používať ich reklamné systémy. Ide im to? Zdá sa, že áno. Rovnako ako Digitálna Garáž, aj Facebook Blueprint dokáže naučiť mnoho užitočného. Reklama vo vyhľadávačoch a sociálnych sieťach je úplne iná. Tieto rozličné podmienky nepodceňujte.

 5. Scott Oldford 

  Mladý Kanaďan, ktorý sa vďaka Facebook reklame dostal z dlhu prevyšujúceho viac ako 700 000 amerických dolárov. Treba ešte niečo dodať? Práve vďaka času, ktorý strávil nad tvorbou reklám, vie presne, ako by mali vyzerať. Odporúčame sledovať jeho osobný profil a vstúpiť do skupiny SSF Method. Okrem Facebook reklamy získate aj mnoho tipov o lead generation systémoch.

Želáme vám príjemné štúdium na internete.