Creative studio
Kontakt

Reklama na facebooku

  • 2. júna 2017
  • Martin Vasiľ - brand director

Nečakajte, a spustite svoju reklamu na Facebooku už dnes. Poskytuje oveľa viac výhod. Jednoducho je merateľná a prináša reálnych zákazníkov.

Ak ste moderný predajca, určite robíte to čo každý – vytvárate videá, blogy, používate e-mailové newslettere, venujete sa SEO… možností je skutočne veľa.

Reklama na Facebooku

Je známe, že existuje jedna sila, ktorá dominuje dnešnej spoločnosti – sociálne média. Všetci to vieme, pretože podobne ako iní, niekoľkokrát denne kontrolujete svoj Facebook, Instagram či Twitter. A presne to isté robia aj vaši zákazníci.
Existuje však jedna sociálna sieť, ktorú všetci obchodníci jednoducho nemôžu ignorovať. Je to Facebook.

Vaše publikum je na Facebooku

Facebook má užívateľskú základňu väčšiu ako populácia Číny! Vďaka 1,49 miliardám užívateľov na celom svete a 22 miliárd kliknutí na reklamu za rok poskytuje spoločnosť Facebook spoločnostiam najväčšiu reklamnú príležitosť. Takže áno, vaše publikum je tam niekde – je to len otázka ich nájdenia).

Facebook reklamy sú lacné

Vážne, sú prakticky zadarmo! No, nie celkom. V skutočnosti dôvod, prečo musíte inzerovať, je to, že získanie trakcie z organickej aktivity na vašej firemnej stránke neprinesie výsledky. Reklamy na  Facebooku môžu stáť zlomok toho, čo reklama na iných internetových marketingových kanáloch.
Ak ste máte obmedzený rozpočet, stačí, aby ste nastavili primerané denné rozpočty Facebooku, aby ste neprekročili to čo môžete minúť.

Reklama na stránkach Facebook ukazuje nízke náklady v porovnaní s inými kanálmi.

Nečakajte, a spustite svoju reklamu na Facebooku už dnes. Poskytuje oveľa viac výhod. Jednoducho je merateľná a prináša reálnych zákazníkov.