Creative studio
Kontakt

Tvorba web stránok wordpress

Jednou z možností ako si vytvoriť webovú stránku je využiť open source systém WordPress.

Je to zároveň aj jeden z najpopulárnejších a najčastejšie využívaných redakčných systémov webových stránok.

Kontaktný formulár

tvorba web stránok wordpress

Jednoduchý postup práce vo WordPresse

V prvom rade je potrebné mať doménu, teda názov stránky a inštalovaný WordPress  (https://wordpress.org/download/) spolu s niekoľkými základnými modulmi (https://wordpress.org/plugins/). Tie Vám následne uľahčia prácu a pomôžu, napríklad ak chcete vytvoriť sitemap alebo meniť obrázky.

Výber témy

Téma bude určovať dizajn stránky.

Možností je veľa, záleží len na osobných preferenciách a zameraní vašej budúcej webovej stránky.

V ponuke sú témy zadarmo alebo spoplatnené prémiové témy. A nasleduje samotné tvorenie stránky. Možností ako sa vo WordPresse pri tvorbe webu vyhrať je neúrekom. Stačí len chuť a kúsok fantázie.

tvorba web stránok wordpress

Pre niekoho, kto nemá skúsenosti s programovaním a nepozná kódovanie v HTML či PHP jazyku je vytvorenie webovej stránky vo WordPresse ako stvorené.

Navyše stránky vytvorené na WordPress. org pôsobia profesionálne. Môžete tiež využívať vlastné pluginy, teda rozšírenia. Jedným z najviac využívaných je SEO plugin, vďaka ktorému bude vaša stránka optimalizovaná pre vyhľadávače a získate vyšší počet návštevníkov.

Alebo sa môžete rozhodnúť pre cache plugin, ktorý Vám stránku zrýchli. Takýchto vylepšení je veľké množstvo, týkajú sa zlepšenia fungovania stránky, jej prezentácie aj dizajnu. Závisí len na Vás pre čo sa rozhodnete.

WordPress je určený všetkým trošku chtivým. Dokážete s ním pomerne rýchlo a jednoducho vytvoriť kvalitnú webovú stránku.

Pozrite si našu tvorbu web stránok vo wordpresse.

V prípade, že potrebujete pomôcť s tvrbou stránky vo wordpresse neváhajte nás kontaktovať.

Potrebujete pomôcť s firemnou identitou? Kontaktujte nás!

Kontaktný formulár