Creative studio
Kontakt

Tvorba web stránok pre firmy

Tvorba web stránok podlieha určitým pravidlám.

Je len na Vás či jej produkciu a úpravu necháte na profesionálov alebo si ju vytvoríte sami.

Dnes má asi každá väčšia a významnejšia spoločnosť webovú stránku, kde prezentuje svoje služby či produkty a informuje o svojich aktivitách.

Kontaktný formulár

Tvorba web stránok

Ak chcete, aby sa klienti rozhodli pre výber vašej spoločnosti je dnes dôležitý nie len obsah ale aj forma akou prezentujete seba a svoje podnikanie. Pri tvorbe webovej stránky je treba dbať na jej vzhľad.

Mobilná verzia web stránky

Samozrejmosťou je mobilná verzia web stránky, aby sa správne zobrazila nie len na obrazovke počítača, ale aj tabletu či mobilu. Dobré je mať aj vlastnú doménu. Internetová adresa by nemala byť príliš dlhá ani nezrozumiteľná a nemala by obsahovať nijaké komplikované znaky či čísla.

Doména

Vďaka správne zvolenej doméne môžete zvýšiť návštevnosť vašej webovej stránky. Taktiež je vhodné ak má stránka zabudovaný CMS systém. Ide o aktualizáciu obsahu webu, vďaka tomu zabezpečíte návštevníkom vždy čerstvé informácie.

Pozrite si galériu našej práce!

V prípade, že potrebujete pomôcť s tvorbou web stránky neváhajte nás kontaktovať.

Výhody kvalitne spracovanej webovej stránky

Dobre vytvorená webová stránka určite zaujme klienta, aby sa zoznámil s ponukou vašej spoločnosti. Dajte si na jej tvorbe a dizajne záležať a zaručene zabodujete. Konkurencia tak nebude mať žiadnu šancu.

Potrebujete pomôcť s tvorbou web stránky? Kontaktujte nás!

Kontaktný formulár