Creative studio
Kontakt

Vertikálna reklama čoskoro aj na Facebooku

  • 3. septembra 2019
  • Martin Vasiľ - brand director

Reklamy na sociálnych médiách ešte stále patria medzi tie najlepšie formy marketingu. Majú ten najlepší ROI (return-on-investment) a k tomu ešte aj vedia správnym spôsobom zacieliť vašu skupinu. Sú určite veľmi užitočným nástrojom a dá sa povedať, že dokážu zmeniť firemné čísla k lepšiemu…

Vertikálna reklama na Facebooku vykazuje až trojnásobne lepšie výsledky a vyzerá to tak, že užívatelia sa jej ešte neprejedli. O čom rozprávame? 

Vertikálna reklama

Pokiaľ už používate Snapchat alebo sa občas ocitnete na Instagrame, tak viete, že tieto dve platformy si už dávnejšie osvojili vertikálne reklamy. Práve na základe ich výsledkov, hlavne Instagramu, sa vedenie Facebooku dohodlo na použití vertikálnych reklám.

Ako je spomenuté už vyššie, testované vertikálne reklamy vykazujú trojnásobne lepšie výsledky, a to hlavne vďaka tomu, že je to pre užívateľov tejto platformy úplná novinka.

Aj napriek tomu, že Facebook zatiaľ nezverejnil presné čísla a dokonca sú vertikálne reklamy len v skúšobnej dobe, vyzerá to na úspech. Teda aspoň dočasný. Otázkou totižto ostáva, koľko bude trvať, kým sa ľudia neprejedia aj tohto variantu.

vertikalna reklama