Creative studio
Kontakt

Zaujímavé web stránky? V horách ich nehľadajte…

  • 16. mája 2017
  • Martin Vasiľ - brand director
Kde hľadať zaujímavé web stránky? Týchto pár tipov ti prácu určite uľahčí...

Kam za web dizajnovou inšpiráciou? Týchto pár tipov ti prácu určite uľahčí.

Niektorí ľudia si môžu dovoliť toľko luxusu, že si zájdu na dovolenku, vraj, hľadať inšpiráciu. Pffff. My web dizajnéri poznáme aj lepšie miesta, však? Tu je maximum zdrojov ktoré vás presmerujú na zaujímavé web stránky, ktoré sme zmestili do jedného článku, kde nájdete inšpiráciu, aj keď nechcete. 

Everlane – so štýlom a krédom minulosti prichádza nasledujúca stránka. Ak hľadáte čistý dizajn s jemným písmom, ktorý zapadá krásne do seba, ste na správnej adrese. 

boldclean_1_everlane

Catscarf – táto stránka ide na istotu. Pri otvorení uvidíte obrovskú fotku mačky so šálikom. Písmo hrajúce do karát samotnému dizajnu a veľmi vkusne spravené CTA (Call-to-action, alebo aj výzva pre zákazníka urobiť nejakú aktivitu). Čo robia zákazníci? Nakupujú!
boldclean_catscarf
Squarespace – máte radi interaktívnu stránku? Squarespace neostáva len pri tom a pridáva úhľadné animácie, ktoré skvelo dotvárajú atmosféru.
boldclean_squarespace2

Spotify – v samom závere tu máme, pravdepodobne, najznámejšiu hudobnú službu. Skrolujte nižšie a dostanete sa ku krásnemu grafickému dizajnu. Veľké fotky vo vysokom rozlíšení dotvárajú presne tú atmosféru, ktorú Spotify chce – voľnosť kamkoľvek sa pohnete. 
boldclean_spotify