Creative studio
Kontakt

Zmena majiteľa stránky na sociálnych sieťach

  • 9. júna 2016
  • Martin Vasiľ - brand director

Pokiaľ chcete zmeniť administrátora na facebook-ovej stránke, musí mať tento človek, samozrejme, vytvorený účet a v neposlednom rade musí mať „lajknutú” vašu stránku. Ak všetko spomenuté spĺňate, môžete sa presunúť na vašu stránku a prejdete na „edit page”, resp. upraviť stránku. Tam si nájdete záložku „admin roles”, alebo aj administrátori. Teraz postačí už len začať písať meno človeka, z ktorého chcete spraviť vlastníka a kliknúť na „save changes”, a teda uložiť zmeny.

Facebook

V prípade, že nefunguje zadanie mena a meno sa nezobrazuje vo výbere, je možné napísať aj mailovú adresu daného človeka, čo vo väčšine prípadov funguje nadmieru spoľahlivo. Náš účet na spravovanie facebook stránok je: MainCreative StudioBloger prípadne email: h24creative@gmail.com
 

Čo ponúka G+?

Google+ sa preukázal ako veľmi intuitívny a jednoduchý spôsob toho, ako dať prístup iným majiteľom. Majiteľ podnikateľskej stránky na G+ musí vykonať pár krokov, aby jeho stránka nadobudla nového vlastníka.
Prvým krokom je login na Google My Business, kde si vyberiete danú stránku. Neskôr kliknete na túto ikonu, nachádzajúcu sa v ľavom hornom rohu a vyberiete si „Managers, či Správcovia. V popup okne vyplníte pole “Pozvanie nových správcov” a necháte vybranú rolu správca. Následne výber potvrdíte. Náš účet na spravovanie google profilov je email: h24creative@gmail.com
 

A čo Twitter?

Twitter nepochybne patrí medzi najpopulárnejšie sociálne siete, no prekvapivo mu chýba takáto funkcia. V prípade, že naozaj potrebujete spravovať twitter stránky, je nutné svoje heslo zdieľať s budúcim správcom.